Hastane Epoksi Zemin Kaplama
HASTANE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA
29 Mayıs 2018
sağlık merkezi epoksi zemin kaplama
SAĞLIK MERKEZİ EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA
30 Mayıs 2018

ZEMİNLERİNİZ İÇİN İDEAL BİR ÇÖZÜM: EPOKSİ

epoksi zemin kaplama

Zeminleriniz için ideal bir çözüm: EPOKSİ

Zeminlerinizin düz, pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşmasını ya da portakal kabuğuymuş gibi görünmesini isterseniz epoksi zemin kaplama sistemlerini tercih edebilirsiniz. Epoksi ürünü bir reçinedir ve bir sertleştirici ürün ile belli oranlarda harmanlanarak uygulanabilir hale getirilir. İlk olarak epoksi sıvı halde piyasada satılmaktadır. Sonrasında yine akışkan şekilde yüzeye sürülerek uygulanır ve donması (sertleşmesi) sağlanır.

Size epoksi konusunda en iyi uygulamaları sunacak firmamızdan; Garden Epoksi ‘den bahsedeceğiz. Epoksi zeminler konusunda yıllardır süre gelen çalışmaları ile her yaptığı işte müşterilerinin memnuniyetini düşünen bir yapıda olmuştur. Tecrübeli ekipleri sayesinde Türkiye’nin her yerinde zemin kaplama sistemleri konusundaki faaliyetlerini hız kesmeden devam ettirmektedir.

Peki nedir bu epoksiyi zeminler için bu kadar cazip yapan?

Epoksi sentetik bir reçine halinde üretilerek şeffaf halde satışı sürdürülmektedir. Bu hali ile bir çok harika zemin tasarımı yapılabilecek konumdadır. Çünkü zemininize şeffaf olarak işlenebilecektir ve altına veya içine ne isterseniz koyabilirsiniz. Mesela 3 Boyutlu bir baskı yaptırıp zemine yapıştırıp üzerine epoksi kapladığınızda karşınızda olan görüntüye siz de şaşıracak ve çok beğeneceksiniz. Bunun dışında sahilden topladığınız çakıl taşlarını veya tahta parçaları gibi yapıları da zeminlerinize bu şekilde işleyebilirsiniz.
Sadece zemin ile bitmiyor tabi… Özellikle masa, sandalye, sehpa, biblo, anahtarlık, hediyelik süs eşyaları, gece lambaları ve daha bir çok alanda harika ürünler ortaya çıkartmanızı sağlayan bu ürünü henüz yeni tanıyorsanız vakit kaybetmeden araştırmalarınıza başlayın deriz.
Epoksi şeffaf olarak uygulanmasının yanında renklendirilerek de uygulanabilir. Özellikle bu şekilde tercih edilmektedir. Epoksi zeminlere uygulandığında ne gibi faydalar size sağlar diye soracak olursanız:
 • Pürüzsüz ve dümdüz bir yüzeye sahip olursunuz.
 • Renkli ve estetik bir görünümü vardır. Parlak veya mat olarak tercih edilebilir.
 • Oldukça sağlam ve uzun ömürlü bir yapısı vardır.
 • Zemine uygulandığında alttaki eski zemininizi sağlamlaştırır ve varsa çatlakları kapatır.
 • Evleriniz için de kullanabilirsiniz: “Bebeğiniz veya çocuğunuz için sağlıklıdır.”
 • Hijyenik bir yapısı vardır.
 • Sizi üzmeden kolayca temizlenir.
 • Kolay kolay çizilmez. Çizilse bile onarımı oldukça kolaydır.
 • Fayans, beton, mermer, ahşap zeminler gibi kırılma yapmaz. Bu da sizi maddi külfetlerden kurtarır.
 • Kaymaz yapıdadır ve bakteri tutmaz. Bu özelliği ile de hastanelerde, sağlık merkezlerinde, spor salonlarında oldukça fazla tercih edilir.
 • Dayanıklıdır ve ağır yüklere karşı da dayanım sağlar. Fabrikalarda, mezbahalarda, depolarda bu yönüyle çok tercih edilir.
 • Ekonomiktir. Uzun ömürlü olduğundan sizi bu konuda da üzmez.
 • Kimyasallara karşı dirençlidir. Laboratuvarlarda, jeneratör bölgelerinde asitlere karşı da kullanılmaktadır.
 • Altına kesinlikle su geçirmez olduğundan dolayı depolarda, mezbahalarda, kesimhanelerde, teraslarda da kullanılabilmektedir.
Daha birçok özelliği ile de dikkatinizi çekecek sistemleri ile epoksi zemin kaplama tam da aradığınız zemin ürünü olabilir. Bizimle hemen iletişme geçerek daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.
Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!