Yönetim

Yıllardır siz değerli müşterilerimiz ile yaptığımız işlerimizde her zaman en kaliteli ürünleri en profesyonel işçiliklerle verdik ve kendimizi geliştirerek sektörün lideri olarak emin adımlarla devam ediyoruz. Hakkımızda bilmek istediğiniz şeyleri anlatmak için sizi kurumumuzda da misafir etmek isteriz.

PLANLA VE PROGRAMLA GERÇEKLEŞTİRİLEN YÖNETİM

Sektörün ihtiyaçlarına ve gelişen teknolojik şartlara göre kendini yenileyerek, her zaman inovatif çözümler sunmaya devam eden Graden Epoksi; yenilikçi fikirleriyle de lider konumunu korumaktadır.

Garden Epoksi ‘nin bu kadar çok tercih edilmesinin ve adından sürekli söz ettirmesinin anahtarı yönetiminden işçisine kadar tüm çalışanlarının büyük bir bağlılık ve profesyonellikle işlerine sarılmalarıdır. Müşteri odaklı çalışmayı kendisine amaç edinmiş, bireysellikten uzak ve kollektif çalışma prensibine uyum sağlayan büyük bir yönetim-planlama-çalışma kadrosuna sahibiz. Garden Epoksi’de müşteri ilişkilerinde bire bir çalışma prensibi ile, işlerin tüm aşamalarından müşterinin haberdar olmasını sağlayan bir yapıda projeler yürütülmektedir. Planlı ve programlı çalışmalarıyla her zaman maksimum verimlilik ve minimum iş gücü kaybı ile işimizi tam zamanında teslim etmekteyiz.

Sizler de Garden Epoksi ürün ve hizmetleri ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Epoksi zemin kaplama, poliüretan sprey köpük ile yalıtım, poliürea ile su yalıtımı, mantolama, teras yalıtımı, havuz yalıtımı ve daha bir çok alanda sizlere çözümler üretebilecek ciddi bir ekip ile hizmetinizdeyiz.

25

yıllık tecrübe


Yılların tecrübesini ve bilgi birikimini kullanarak profesyonel hizmetler sunuyoruz.
1500

den fazla müşteri


Geniş müşteri ağımız ve %100 memnun müşteri esaslı çalışmamızla biz sektörün lideriyiz.
100

lerce hizmet


Sizinle beraber yüzlerce işi geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
10000

lerce metrekare


Yıllardır yaptığımız çalışmalar neticesinde çok büyük bir alanı kapsayan işler gerçekleştirdik.
Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!