Tekirdağ Epoksi Zemin Kaplama

TEKİRDAĞ EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

epoksi zemin kaplama

Zeminlerinizde pürüzsüz ve kaymaz bir yüzey istiyorsanız Tekirdağ epoksi zemin kaplama sistemleri sizin için ideal bir ürün olacaktır. Sadece pürüzsüzlük değil; parlaklığı, estetik görünümü, sağlamlığı, uzun ömürlü olması, kolayca temizlenebilmesi ve onarımının da kolay olması ile epoksi zemin ürünü her zaman sizlere en iyi zemin hissini sunacaktır.

EPOKSİ NEDİR VE NASIL UYGULANIR?

Epoksi sentetik bir reçinedir ve sıvı haliyle üretilir. Şeffaf haldeki reçine, kullanım alanlarına göre şekillendirilir ve renkli, mat, parlak, şeffaf görünümler elde edilebilir. Masa, sehpa, biblo, boncuk, 3D zemin kaplaması ve daha bir çok ürünün ortaya çıkarılması için şeffaf epoksi kullanılmaktadır. Zeminleriniz için şeffaf epoksi dışında renkli ve self leveling özellikli (kendiliğinden yayılan) epoksi malzeme kullanılmaktadır. Zemin kaplama uygulaması bir dizi işlemden oluşmaktadır. Epoksi zemin malzemesi uygulanacak zemine çok iyi tutunsun, zemindeki pürüzler daha iyi giderilsin diye astar uygulaması yapılır. Sonrasında ara kat ve silis kum (kuvars) uygulaması ile zemin son kat pürüzsüz yüzey uygulamasına hazır hale getirilir ve son kat epoksi uygulama yapılarak harika zeminler elde edilir. Epoksi zemin kaplama uygulaması ile ilgili tüm detaylar için uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

KALİTELİ BİR EPOKSİ ZEMİN UYGULAMASI İÇİN ARAYINIZ.

Türkiye ‘nin her bölgesinde olduğu gibi Tekirdağ ilimizde de epoksi zemin kaplamalar çokça tercih edilmektedir. Genel olarak hastane, fabrika, cafe, restoran, ambar, mezbaha ve daha bir çok bölgede kullanılan epoksi ürünü için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Epoksi ile ilgili tüm detaylar için bizi iletişim kısmındaki numaralarımızdan arayabilirsiniz. Ayrıca epoksi zeminler ile ilgili yaptığımız uygulamaların fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!