Kocaeli Epoksi Zemin Kaplama

KOCAELİ EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİ

Epoksi zemin kaplama

Epoksi zemin kaplama sistemleri günümüzde oldukça revaçta olan ve diğer zemin ürünlerine nazaran daha üstün özelliklere sahip olan bir uygulama çeşididir. Epoksi zemin ürünü çift komponentli olarak satılır. Komponentler reçine ve sertleştirici şeklindedir. Bu karışım gerçekleştiğinde tek bir bileşen olarak davranır ve zemine uygulanır. Tercihe göre pürüzsüz bir şekilde veya portakal kabuğu desenli olacak şekilde de uygulanabilmektedir.

EPOKSİ ZEMİN NERELERDE KULLANILIR?

Kocaeli epoksi zemin kaplama sistemleri genellikle sanayi kesimlerinde tercih edilmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması, hijyenik, antibakteriyel, kaymaz, yapışmaz ve kolay temizlenebilir olması epoksiyi fabrikalarda, ameliyathanelerde, hastanelerde, laboratuvarlarda da kullanılabilir kılmaktadır. Estetik görünümü ile cafelerde tercih edilmektedir. Kimyasallarla tepkimeye girmez ve yoğun güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece (açık havada – yoğun UV) sararma yapmaz. Onarımı kolaydır ve çizilme dayanımı yüksektir.

KOCAELİ EPOKSİ ZEMİN FİYATLARI

Epoksi ürününün fiyatları da ömrüne göre oldukça makuldür. Beton zeminler başta olmak üzere bir çok zemine uygulanabilmektedir. Kocaeli epoksi zemin kaplama fiyatları konusunda bizimle iletişime geçerek size uygun fiyatları görüşebilirsiniz.

KOCAELİ EPOKSİ ZEMİN KAPLAMADA KALİTENİN ADRESİNDESİNİZ!

Kocaeli ‘de epoksi zemin kaplama işleri yaptıracağınızda kesinlikle bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Kaliteli ürün, çalmadan-çırpmadan tam rakamlarında zemine uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için hemen bizi arayın. Size en uygun çözümleri sunabilecek olan uzman ekiplerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!