İstanbul Epoksi Zemin Kaplama

İSTANBUL EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Zeminlerinizin sağlam, estetik görünümlü ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız sizin için ideal bir çözüm olan İstanbul epoksi zemin kaplama sistemlerini önermekteyiz. Epoksi ürünü bir reçinedir ve iki bileşenli olarak uygulaması yapılmaktadır. Zeminlere; isteğe göre şeffaf, isteğe göre portakal kabuğu desenli ve isteğe göre self leveling olarak uygulanabilmektedir. Epoksi zeminler hastanelerde, fabrikalarda, cafelerde, kliniklerde, sağlık merkezlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde, mezbahalarda, tavuk üretim çiftliklerinde, özel konutlarda ve daha bir çok yerde kullanılmaktadır.


Özellikle fabrikalarda portakal kabuğu desenli olarak tercih edilen ve çarpma dayanımı yüksek bir üründür. Hastanelerde hijyen bakımından özellikle tercih edilmektedir. Ayrıca tek parça halinde, derzsiz uygulanmasından doğan estetik bir görünüm vermesi ile albenisi yüksektir.


İstanbul ‘da epoksi zemin kaplama işlerinin en kaliteli ismi olarak yıllardır gerçekleştirdiğimiz İstanbul epoksi zemin hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek devam ediyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek İstanbul ‘da epoksi kaplama hizmetlerini hemen almaya başlayabilirsiniz.

İSTANBUL EPOKSİ ZEMİN KAPLAMADA KALİTENİN ADRESİNDESİNİZ!

İstanbul ‘da epoksi zemin kaplama işleri yaptıracağınızda kesinlikle bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Kaliteli ürün, çalmadan-çırpmadan tam rakamlarında zemine uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için hemen bizi arayın. Size en uygun çözümleri sunabilecek olan uzman ekiplerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!