restoran epoksi zemin kaplama
RESTORAN EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA
29 Mayıs 2018
epoksi zemin kaplama
ZEMİNLERİNİZ İÇİN İDEAL BİR ÇÖZÜM: EPOKSİ
30 Mayıs 2018

HASTANE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Hastane Epoksi Zemin Kaplama

Günümüzde hastanelerde çok çeşitli zeminler kullanılmakta ve bazı zemin ürünleri sürekli sorunlar çıkarmaktadır. Hem aşınma direnci yüksek hem de yoğun trafiğe dayanabilen yapılar özellikle tercih edilmelidir. Hastane zeminleri, pürüzsüz, kaymaz, yapışmaz ve aşınmaz olmalıdır. Ayrıca estetik bir görünümde olması da hasta psikolojisi ve ruh sağlığı açısından önem teşkil etmektedir.

Yukarıda saydığımız özelliklerin hepsini birden karşılayabilen ürün; hastane epoksi zemin kaplama malzemesi olacaktır. Pürüzsüz ve kaymaz yapısı ile acil bir durumda hastaların veya personelin acele etmesinden kaynaklı kaymaları, düşmeleri en aza indirecektir. Bunun dışında zemin üzerine konulacak masa, sandalye, yatak gibi malzemelerin de yere sağlam tutunmasına ve kolay kolay kaymamasına olanak sağlar.

Yoğun trafiğe dayanıklı olduğundan aşınma direnci yüksektir.  Parlak bir görünüm sağlayan ve istenilen renkte elde edilebilen epoksi ürünü hastanelerin ışıklandırmalarının da desteğini alarak aydınlık ve ferah bir ortam sağlar. Bu ortam gerek çalışanlara, gerekse hastalara pozitif bir algı yaşatacaktır.

Hastane epoksi zemin kaplama hijyeniktir. Bakteri barındırmaz ve kolayca temizlenir. Kimyasallara karşı dirençlidir. Bu nedenle hastane laboratuvarları, ameliyathaneler, hastane kantinleri ve daha bir çok yerde kullanılmak için uygun yapıdadır. Steril bir ortam için kullanılabilir ve epoksi zemin uygulaması yapıldıktan 1 gün sonra kullanılmaya başlanabilir. Tam olarak tepkimesini 7 gün içerisinde tamamladığında, artık tıbbi malzemeler için kullanılacak duruma gelir.

Bizimle hemen iletişme geçerek hastaneleriniz için en ideal zemin kaplama sistemine kavuşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!