EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI VE ZEMİNDE KALKMA SORUNU

Poliüretan Zemin Kaplama
POLİÜRETAN NEDİR? NASIL ELDE EDİLİR? KULLANIM ALANLARI NELERDİR?
12 Mayıs 2018
karbamat
KARBAMAT NEDİR?
12 Mayıs 2018

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI VE ZEMİNDE KALKMA SORUNU

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama ile zeminlerinize güzel ve estetik bir görüntü kazandırmaktayız. Biraz araştırmasını yaptıysanız epoksinin diğer zemin kaplama malzemelerine oranla çok daha fazla avantajı olduğunu göreceksinizdir. Tüm bu avantajların yanında maliyet ve dayanıklılık ömrü gibi hususlar da çok önemlidir. Bu konuda da sizi üzmeyecek bir yapıda maliyetleri bulunmaktadır.

self levelling epoksi

Epoksi zemin yaptırmak istediğinizde dikkat edilecek en önemli konu uygulanacak malzemenin ve uygulayıcı ekibin kalitesi olacaktır. Garden Epoksi olarak yıllardır verdiğimiz profesyonel zemin kaplama hizmetlerinde lider konumda olmamızın nedeni yukarıda saydığımız kaliteli ürün, uygun fiyatlar ve hizmet konuları olmuştur ve olmaya devam edecektir. Zemininizin durumuna göre yapılacak uygulamanın tüm hatlarını planlı bir şekilde belirleyen ekibimiz, daha sonrasında meydana gelebilecek kalkma, delinme, yarı oturma gibi durumlar ile karşılaşmamanız için büyük bir özveri ile çalışmaktadır.

Epoksi zeminlerin kalkması durumu genelde görülebilen bir sorundur. Sorun hızlı bir şekilde çözülebilir ancak en başından bu sorunu yaşamamanız için alanında uzman ekibimiz elinden geleni yapmaya devam edecektir. Siz de epoksi zeminler konusunda uygun fiyat, kalite ve profesyonellik üçlüsünü elde etmek isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!