Diyarbakır Epoksi Zemin Kaplama

DİYARBAKIR EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi zemin kaplama

Epoksi zemin kaplama sistemleri sahip olduğu üstün özellikler sayesinde diğer zeminlere göre daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Tek parça halinde zemine uygulanan ve isteğe göre portakal kabuğu desenli, isteğe göre düz, pürüzsüz bir görünüm sağlanan bu ürün, geniş renk seçenekleri, kaymaz yapısı, hijyenik ve kolay temizlenebilir oluşuyla insanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Yurt dışında yıllardır uygulaması yapılan ve Türkiye’de son 10 yılda yıldızı parlayan epoksi, Diyarbakır epoksi zemin kaplama olarak  Diyarbakır ‘da uygulanmaktadır.

EPOKSİ NEDİR?

Epoksi bir reçinedir. Şeffaf olarak imal edilmekte ve bu özelliği ile de sadece zeminlerde değil, bir çok yerde kullanılmaktadır. Dekoratif masa, sehpa, biblo, anahtarlık, çeşitli boncuklar epoksiden üretilen ve piyasada bulunabilecek ürünlerdir. Bunun dışında modifikasyonlar ile kompozit yeni malzemeler otomotiv sanayinde, uçak sanayinde, savunma sanayinde ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Epoksi zemin malzemesi olarak da bir çok mekanda tercih edilmektedir. Hastaneler, cafeler, fabrikalar, depolar, sağlık ve spor merkezleri gibi yerler için güzel bir görünüm oluşturmaktadır. Estetik görüntüsünün yanında pürüzsüz, kaymaz, hijyenik ve kolay temizlenebilen, aşınma direnci yüksek bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de oldukça fazla tercih edilmektedir.

DİYARBAKIR ‘IN EN KALİTELİ EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA HİZMETİ BURADA!

Diyarbakır epoksi zemin kaplama hizmeti veren bir çok firma var elbette; ancak kalite, profesyonel işçilik, uygulama sonrası destek ve uygun fiyatları bir arada bulmanız biraz zor. Garden Epoksi olarak biz, yukarıda sayılan özelliklere bir de “güven” kelimesini eklemek istiyoruz. Müşteri memnuniyeti esaslı yaptığımız çalışmalar ile sizlere en iyi hizmeti vermenin her zaman haklı gururunu yaşamaktayız. Her biri uzman ekip arkadaşlarımız ve planlı çalışmalarımız ile kaliteden ödün vermeden sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Bizimle iletişime geçerek hem zemininizin durumu konusunda, hem de yapılabilecek en kaliteli zemin kaplama sistemi konularında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!