Çankırı Epoksi Zemin Kaplama

ÇANKIRI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

epoksi zemin kaplama epoxy flooring

EPOKSİ NEDİR?

Epoksi günümüzde zemin kaplama ürünü olarak çokça tercih edilen ve daha bir çok alanda kullanılan bir reçinedir. Sıvı halde üretimi mevcuttur ve şeffaf görünümlüdür. Bu şeffaf görünümü ile 3 boyutlu fotoğraf kaplamalarından, 3D zemin kaplamalarına kadar bir çok yerde kullanılır. Mesela biblo yapımı, içerisine ışık döşenerek yapılan gece lambaları, masalar, sehpalar, anahtarlıklar ve dahası için epoksi ürünü kullanılmaktadır.

Zemin kaplama ürünü olarak tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden bizi tek parça halinde zemine uygulanabilmesidir. İki bileşenli bir yapıda olan ve bileşim sonrasında tek parça halinde zemine uygulanan, derzsiz, pürüzsüz bir yapıdadır. Çankırı epoksi zemin kaplama hizmeti verdiğimiz bölgelerde sadece pürüzsüz olan (self leveling) epoksi değil, pürüzlü yüzey olarak uygulanan portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama da oldukça tercik edilmektedir. Kullanım alanlarına göre değişen tercihleri ile epoksi ürünü diğer yer kaplama ürünlerine nazaran çok daha üstün özelliklere sahiptir.

Hastane Epoksi Zemin KaplamaEPOKSİ KULLANIM ALANLARI NERELERDİR?

Tek parça halinde uygulandığından temizliği kolaydır. Fayans, seramik, parke gibi zeminlerde yaşanan derz ve eklenti yerlerine giren tozu-kiri çıkarmak gibi bir derdi yoktur. Hijyenik, yapışmaz ve kaymaz yapıda olduğundan hastane koridorlarında, ameliyathanelerde, temiz odalarda, yatakhanelerde, yoğun bakım mekanlarında tercih edilmektedir. Kimyasallara karşı gösterdiği direnç ile de laboratuvar ortamlarında, akü üretim merkezlerinde, jeneratör üretim bölgelerinde, asidik ve bazik reaksiyon gösteren malzemelerin üretildiği mekanlarda çok tercih edilmektedir. Estetik görünümü, parlaklığı, desen verilebilme özelliği, uzun ömürlü ve trafik yoğunluğuna dayanıklılığı nedeniyle alışveriş merkezlerinde, cafelerde, restoranlarda, showroomlarda, konferans salonlarında, ambarlarda, uçak hangarlarında, otoparklarda da kullanılmaktadır.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI NASILDIR?

Çankırı Epoksi zemin kaplama fiyatları konusunda piyasada dolaşan ve aralarında uçurum niteliğinde fiyat farkı olan ürünler bulunmaktadır. Tabiki alıcı da bu ürünlerden hangisinin daha kaliteli olabileceği konusunda ikileme düşmektedir. En uygun Çankırı epoksi fiyatı veren kişi gerçekten iyi bir malzeme ile mi işini yapacak, yoksa malzeme konusunda belli bir süre sonra sorun mu yaşatacak? En yüksek fiyatı veren firma çok daha fahiş fiyatları mı sundu? Bunların özetle cevabı; epoksi ürünü bir çok ülkede üretilmekte ve ülkemizde bunun firmalarca satışı gerçekleştirilmektedir. Ancak ürünlerin kaliteli olması tabiki fiyatının daha üst seviyelerde gezmesine yol açmaktadır. Epoksiyi çok düşük fiyatlara yapan firmalar her ne kadar ürünlerine ve işçiliğine toz kondurmasa da; alıcı epoksi içeriğinde nelerin olduğunu bilemeyeceğinden, ileride karşılaşacağı sıkıntıları da tahmin edemeyecektir.

Garden Epoksi olarak biz; kaliteli ürün, kaliteli işçilik anlayışı ile çalışmaktayız. Bu nedenle ucuzcu değiliz. Epoksi ürünü zemin kaplama olarak uygulandığında şakaya gelmeyecek nitelikte bir üründür. Bu nedenle müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmaya özen gösteririz. Müşterilerimize sunacağımız fiyatlar konusunda da alıcısını üzmeyecek değerlerde bir yapı sunmaya devam ederiz. Bizimle iletişime geçtiğinizde kaliteyi ve her zaman ürününün, uygulamasının arkasında duran yılların firmasını göreceksiniz!

Epoksi ile ilgili tüm detaylar için bizi iletişim kısmındaki numaralarımızdan arayabilirsiniz. Ayrıca epoksi zeminler ile ilgili yaptığımız uygulamaların fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!