epoksi-poliuretan-zemin-arasindaki-fark
EPOKSİ ZEMİN VE POLİÜRETAN ZEMİN ARASINDAKİ FARKLAR
12 Mayıs 2018
restoran epoksi zemin kaplama
RESTORAN EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA
29 Mayıs 2018

CAFE EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Cafe epoksi zemin kaplama

Epoksi zemin kaplama sistemleri günümüzde bir çok yerde kullanılmaktadır. Artan talebin en güçlü nedenlerinden biri sağlamlığı, diğeri ise parlak ve güzel bir görünüm kazandırılacak şekilde zeminlere uygulanabilmesidir. Diğer bir çok özelliği ile de tercih sebebi olan epoksi ürünü, cafe epoksi zemin kaplama yapmak için ideal bir yapıdadır.

Hijyenik oluşu, kolay temizlenebilme özelliği, aşınma ve çekme mukavemetinin yüksek oluşu ile kolay kolay bozulmaması da işletmeciler için epoksi reçine ürününü cazip hale getirmektedir. Kirlendiğinde mop veya diğer paspaslar ile kolayca temizlenebilen, kimyasallar ile tepkimeye girmeyen ve böylece yerlere bir şeyler döküldüğünde kullanıcıya sorun çıkarmayan üstün özellikleri ile diğer malzemelerden çok daha fazla tercih edilmektedir.

Farklı renk ve desenleri ile epoksi, cafe zeminlerinde güzel ambiyanslar oluşturabilmenizi sağlar. Parlak ve pürüzsüz yapısı ile ışıklandırmalarınızın yerde oluşturduğu yansımalar müşterilerinizin aklında aydınlık, ferah, temiz bir mekan düşüncesi bırakacaktır. Herhangi bir nedenle oluşan çizilme durumlarında ise tamiratı oldukça kolay olacaktır. Yaya trafiğine dayanıklı olduğundan çizilme olasılığı çok düşüktür.

Epoksi zemin kaplama fiyatları da yaptıracağınız diğer zemin kaplama sistemleri ile hemen hemen aynı oranda olmaktadır. Sahip olduğu özellikler ile kıyaslandığında maliyetinin çok üstünde bir geri kazanımı size sağlayacaktır. Uzun ömürlü yapısı ile sizi üzmeyecektir.

Saydığımız üstün özellikleri ile cafe epoksi zemin kaplama sistemleri tam da aradığınız zemin olma özelliğini fazlasıyla taşımaktadır. Siz de bizimle hemen iletişime geçerek zeminlerinizin katma değerini hemen artırabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!