Bitlis Epoksi Zemin Kaplama

BİTLİS EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Bitlis epoksi zemin kaplama

Yıllarca sizlere epoksi ürünler ve sistemler konusunda kaliteli hizmetler veren ve vermeye hız kesmeden devam eden Garden Epoksi ile Bitlis epoksi zemin kaplama hizmetlerini işin uzmanından alabilirsiniz. Epoksi günümünde çokça tercih edilmektedir. Bunun ilk sebebi ise diğer ürünlere sağladığı üstün özellikleridir. Kırılma, kopma gibi durumlardan uzak kalmak isteyenler için idealdir. Hijyenik ve anti bakteriyel özellikleri sayesinde hastanelerde, fizik tedavi merkezlerinde, ameliyathanelerde, laboratuvarlarda çok tercih edilmektedir.

Tek parça halinde, derzsiz olarak zemine uygulanmaktadır. Uygulama tamamlandığında çok sağlam bir zemin elde edilecektir ve temizliği kolay, kaymaz, yapışmaz ve suyla temasında size sorun yaşatmaz zeminler elde edilecektir. Kimyasallara karşı direnci yüksektir. Bu nedenle akü üretimi yapan firmalarda, jeneratör altlarında ve çevrelerinde, kimyasal laboratuvarlarda ve daha bir çok yerde özellikle tercih edilmektedir.

bitlis epoksi zemin kaplama

Epoksi sentetik bir reçinedir ve bir dizi kimyasal reaksiyon sonucu elde edilmektedir. Şeffaf halde ve sıvı olarak elde edilen ürün, bu hali ile de bir çok alanda kullanılmaktadır. Masa, sehpa, anahtarlık, süs eşyası ve hediyelik eşya yapımı gibi yerlerde tercih edilebilmektedir.

Bitlis Epoksi Zemin Kaplama Sistemleri

Tercihiniz kalite ve profesyonel işçilik olacaksa mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Sahip olduğumuz uzman ekipler ve kaliteli ürün ikilisinin yanına yılların bize kazandırdığı tecrübeyi de ekleyerek sizlere en kaliteliyi, en iyiyi ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarımızla en profesyoneli sunmaya devam edeceğiz.

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!