Bingöl Epoksi Zemin Kaplama

BİNGÖL EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

bingöl epoksi zemin

Epoksi zemin kaplama sistemleri günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bingöl epoksi zemin kaplama hizmetini alarak siz de sağlam zeminlere geçiş yapabilirsiniz. Sahip olduğu özellikleri ile diğer zemin ürünlerine karşı ciddi bir üstünlük sağlamaktadır. Kolay temizlenebilir olması, asit ve alkalilere karşı direnci, hijyenik ve anti bakteriyel olması, tek parça halinde uygulanması, estetik görünümü, farklı renk seçenekleri ve daha bir çok sebep epoksiyi hastanelerde, fabrikalarda, laboratuvarlarda,cafelerde, spor salonlarında, mezbahalarda, otoparklarda, hangarlarda, depolarda tercih edilir hale getirmiştir.

Epoksi Nedir?

Epoksi en kolay tanımı ile bir reçinedir. Kimyasal yollarla sentetik olarak elde edilmektedir. Şeffaf ve akışkan bir yapısı vardır. Epoksi ile birlikte çeşitli bileşenler katılarak bir çok ürünün hammaddesi olması sağlanabilir. Örneğin zemin kaplama ürünü olarak kullanılabilmesi için reklendirici, doldurucu ve sertleştirici ürünler katılarak zemine uygulanabilmekte ve çok sağlam bir yapı halini alarak kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Kimyasal olarak tanımı ise; bisfenol-A ve epychlorihidrine denilen iki maddenin belli bir dizi reaksiyonu sonucu ortaya çıkan şeffaf ve akışkan yapıdır. Tabiki günümüzde çok daha fazla çeşitli yapıları mevcuttur. Bu yapılar da epoksi ürününü çok daha güçlü hale getiren modifikasyonlardır.

Epoksi ürünü sadece Bingöl epoksi zemin kaplama olarak değil; şeffaf hali ile masa, sandalye, sehpa, biblo, anahtarlık gibi eşyaların da yapımında kullanılmaktadır. 

bingöl epoksi zemin kaplama

Bingöl Epoksi Zemin Kaplama Sistemlerinde Kalite ve Uygun Fiyat İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz.

Yıllarca size hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Gerek epoksi ürün temininde, gerekse uygulamasını yapmakta sizlere en kaliteliyi sunmak için özveri ile çalışıyoruz. Siz de bizimle birlikte kaliteli ürün ve işçilik deneyimini yaşamak isterseniz hemen iletişime geçiniz.

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!