Bilecik Epoksi Zemin Kaplama

BİLECİK EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

bilecik epoksi zemin kaplama

Bilecik ilinde epoksi zemin kaplama hizmetini en kaliteli şekilde ve en uygun fiyatlara veren firma olarak Garden Epoksi her zaman yanınızda ve hizmetinizdedir. Epoksi zemin kaplama sistemleri konusunda her türlü bilgiyi bizimle iletişime geçerek bize sorabilir ve detaylandırabilirsiniz. Bilecik epoksi zemin kaplama ürünü ve uygulama hizmeti almak için tek yapmanız gereken bize telefon ile ulaşmak olacaktır.

EPOKSİ NEDİR?

Epoksi günümüzde sanayide sentetik olarak üretilen ama doğada da organik olarak canlılarca da üretilebilen, genellikle şeffaf ve sıvı halde bulunan bir reçinedir. Epoksi şeffaf olması dolayısı ile birçok yerde kullanılabilmektedir. Sertleşmesi için gerekli bileşim elde edildikten sonra işlenebilir hale gelmektedir. İyi bir yapıştırıcı rolü bulunur. Kompozit hale getirilerek yapıştırma, sağlamlaştırma, pürüzsüzleştirme gibi özellikleri daha da ön plana çıkarılır. Bu özellikleri ile de inşaat, savunma sanayii, otomotiv sanayii ve bir çok imalat sanayisinde tercih edilmektedir.

BİLECİK EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA SİSTEMLERİNDE KALİTE VE PROFESYONELLİĞİN ADRESİ!

bilecik epoksi zemin kaplama

Şeffaf hali ile 3 boyutlu olarak epoksi zemin kaplama sistemleri yapılabilmektedir. Diğer yönden epoksi ürünü içerisine gerekli komponentler katılarak çok güçlü ve sağlam bir zemin kaplama ürünü de ortaya çıkarılabilmektedir. Bilecik ‘te epoksi zeminlerin tercih edilmesinin bir çok nedeni vardır. Bunlar arasında önemli olanlar sağlamlık, tek parça halinde (derzsiz) olarak yerlere serilebilmesi, hijyenik, kaymaz ve yapışmaz yüzeyi, pürüzsüz veya istenilmesi halinde granüllü (portakal kabuğu desenli) olarak yüzeye uygulanabilmesi gibi özellikler vardır.

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!