Artvin Epoksi Zemin Kaplama

ARTVİN EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

artvin epoksi zemin

Epoksi zemin kaplama sistemleri günümüzde çok fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Artvin epoksi zemin kaplama hizmetini alarak siz de sağlam zeminlere geçiş yapabilirsiniz. Sahip olduğu özellikleri ile diğer zemin ürünlerine karşı ciddi bir üstünlük sağlamaktadır. Kolay temizlenebilir olması, asit ve alkalilere karşı direnci ve daha bir çok sebep epoksiyi hastanelerde, fabrikalarda, laboratuvarlarda tercih edilir hale getirmiştir.

Epoksi Nedir?

Epoksi en kolay tanımı ile bir reçinedir. Şeffaf ve akışkan bir yapısı vardır. Epoksi ile birlikte çeşitli bileşenler katılarak bir çok ürünün hammaddesi olması sağlanabilir. Örneğin zemin kaplama ürünü olarak kullanılabilmesi için reklenirici, doldurucu ve sertleştirici ürünler katılarak zemine uygulanabilmekte ve çok sağlam bir yapı halini alarak kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Kimyasal olarak tanımı ise; bisfenol-A ve epychlorihidrine denilen iki maddenin belli bir reaksiyonu sonucu ortaya çıkan yapıdır. Tabiki günümüzde çok daha fazla çeşitli yapıları mevcuttur. Bu yapılar da epoksi ürününü çok daha güçlü hale getiren modifikasyonlardır.

Epoksi ürünü sadece Artvin epoksi zemin kaplama olarak değil; şeffaf hali ile masa, sandalye, sehpa, biblo, anahtarlık gibi eşyaların da yapımında kullanılmaktadır.

artvin epoksi zemin kaplama

Artvin Epoksi Zemin Kaplama Sistemlerinde Kalite İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz.

Yıllarca size hizmetler vermeye devam etmekteyiz. Gerek epoksi ürün temininde, gerekse uygulamasını yapmakta sizlere en kaliteliyi sunmak için özveri ile çalışıyoruz. Siz de bizimle birlikte kaliteli ürün ve işçilik deneyimini yaşamak isterseniz hemen iletişime geçiniz.

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!