Antalya Epoksi Zemin Kaplama

ANTALYA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

antalya epoksi zemin kaplama
Zeminlerinizin sağlam, estetik görünümlü ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız sizin için ideal bir çözüm olan Antalya epoksi zemin kaplama sistemlerini önermekteyiz. Epoksi ürünü bir reçinedir ve iki bileşenli olarak uygulaması yapılmaktadır. Zeminlere; isteğe göre şeffaf, isteğe göre portakal kabuğu desenli ve isteğe göre self leveling olarak uygulanabilmektedir. Epoksi zeminler hastanelerde, fabrikalarda, cafelerde, kliniklerde, sağlık merkezlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde, mezbahalarda, tavuk üretim çiftliklerinde, özel konutlarda ve daha bir çok yerde kullanılmaktadır.


Özellikle fabrikalarda portakal kabuğu desenli olarak tercih edilen ve çarpma dayanımı yüksek bir üründür. Hastanelerde hijyen bakımından özellikle tercih edilmektedir. Ayrıca tek parça halinde, derzsiz uygulanmasından doğan estetik bir görünüm vermesi ile albenisi yüksektir.


Antalya ‘da epoksi zemin kaplama işlerinin en kaliteli ismi olarak yıllardır gerçekleştirdiğimiz Antalya epoksi zemin hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek devam ediyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek Antalya ‘da epoksi kaplama hizmetlerini hemen almaya başlayabilirsiniz.


Epoksi zemin kaplama hizmetleri yanı sıra poliüretan zemin kaplama, poliüretan enjeksiyon su yalıtımı, polyurea su yalıtımı, teras yalıtımı, havuz yalıtımı, beton parlatma, beton silim ve daha bir çok alanda sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.


Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!