Amasya Epoksi Zemin Kaplama

AMASYA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

amasya epoksi zemin kaplama

Kaliteli zeminlerle tanışmak isterseniz adres; epoksi ürünleri olacaktır. Epoksi hakkında daha detaylı bilgi için epoksi nedir? sayfamıza tıklayarak gidebilirsiniz. Yıllarca müşterilerimize verdiğimiz eşsiz hizmetlerle zeminlerini en kaliteli şekilde ve profesyonel ekiplerimiz ile güzelleştirmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin her yerinde zemin kaplama işleri yapmakla birlikte; Amasya epoksi zemin kaplama işlerinde de her zaman sektörün lider firmalarından biri olarak hız kesmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Amasya ‘nın her bölgesine ve her mekana uygun epoksi zemin çözümleri üreten firmamız, kaliteli ürün odaklı çalışmakta ve vermiş olduğu hizmetlerle %100 müşteri memnuniyeti hedefini benimsemektedir.

Epoksi zemin kaplamayı diğer zemin ürünlerine göre daha cazip yapan özellikleri arasında ilk sırada; yüzeye uygulandıktan sonra tek bir parça halinde yüzeye tutunan, sağlam bir yapı oluşturması gerekmektedir. Kaymaz, yapışmaz, insan sağlığına ve çevreye zararlı etkileri yoktur. Koku yaymaz, kimyasallar ile tepkimeye girmez ve bu özelliği ile hastanelerde, laboratuvar ortamlarında, ameliyathanelerde sıkça kullanılır.

EPOKSİ ZEMİN KULLANIM ALANLARI

Genellikle hastane, fabrika, alışveriş merkezleri, cafe, laboratuvar, spor salonları gibi ortamlarda tercih sebebi olan epoksi ürünü, ev dekorasyonunda şeffaf epoksi özelliği ile 3 boyutlu zemin elde etmek için ya da zemine çok şaşırtıcı, estetik görüntüler verebilmek için de kullanılmaktadır. Showroomlarda, ambarlarda, hangarlarda, oto tamirhanelerde, uçak hangarlarında, garajlarda, gezilebilir teraslarda, ameliyathanelerde, hastanelerde temiz oda zeminlerinde ve daha bir çok bölgede kullanıcılarına hitap etmektedir.

NEDEN EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi ürünü sağlamlığı ve kolay temizlenebilme özelliği ile de öne çıkmaktadır. Yoğun güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece renk değişimi ve sararma asla yapmaz. İstenilen renkte ve desende üretilebilir, uygulanabilir. Çevre dostudur ve insan sağlığına zararı yoktur. Kaymaz, yapışmaz ve anti bakteriyel yapısı sayesinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Uzun ömürlüdür, herhangi bir aşınma vs. durumunda kolayca tamir edilebilir. Beton zeminlere çok iyi yapıştığı için kalkma yapmaz. Yani parke, fayans, seramik, marley vb. ürünlerdeki gibi lokal sorunları size yaşatmaz. Tüm bunlarla birlikte maliyet hesabını yaptığınızda diğer ürünlere göre uygun fiyatları vardır.

AMASYA EPOKSİ ZEMİN KAPLAMADA KALİTENİN ADRESİNDESİNİZ!

Amasya ‘da epoksi zemin kaplama işleri yaptıracağınızda kesinlikle bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin. Kaliteli ürün, çalmadan-çırpmadan tam rakamlarında zemine uygulama, profesyonel işçilik ve uygun fiyat için hemen bizi arayın. Size en uygun çözümleri sunabilecek olan uzman ekiplerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!