Ağrı Epoksi Zemin Kaplama

AĞRI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Ağrı Epoksi Zemin Kaplama

Zemin kaplama sistemleri gün geçtikçe gelişiyor ve değişiyor. Bu değişim daha çok konfor, kolaylık, estetik görünüm, sağlamlık ve uzun ömürlülük gibi faktörlere dayalı olarak gerçekleşiyor. Günümüzde özellikle trafiğin yoğun olduğu bölgeler başta olmak üzere her zeminde kullanılabilen bir ürün olarak epoksi karşımıza çıkıyor. Ağrı epoksi zemin kaplama sistemlerinde de çokça tercih edilen bu ürün, diğer zemin kaplama sistemlerine göre daha üstün özelliklere sahip olarak karşımıza çıkıyor.

EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA ÖZELLİKLERİ

Epoksi zemin kaplama ürünü, derzsiz olarak uygulanan, düz ve pürüzsüz bir yüzey olarak son halini alan, estetik görünümlü bir malzemedir. Kaymaz, yapışmaz, kolay temizlenebilir, hijyenik ve kimyasallara karşı dayanıklı yapısı ile diğer zemin kaplamalara oranla daha nitelikli ve daha çok tercih edilen yapıdadır. Hijyenik ve kimyasal direnci ile hastanelerde kullanımı oldukça yaygındır. Yoğun trafiğe dayanıklı olmasından dolayı fabrikalarda, mezbahalarda, cafelerde, spor merkezlerinde ve daha bir çok yerde kullanılmaktadır.

AĞRI EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA İŞLERİ İÇİN İŞİN PROFESYONELİ İLE İLETİŞİME GEÇİN!

Köklü geçmişi ve tecrübesiyle yıllardır siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olan Garden Epoksi işe Ağrı ilimizdeki işlerinizi de büyük bir özveri ile gerçekleştiriyor ve kaliteden ödün vermeyen ekibimiz ile her zaman planlı ve programlı bir çalışmanın sonucunda sizlere harika zeminler teslim ediyoruz. Bizimle hemen iletişime geçebilir ve bu eşsiz hizmetlerden siz de yararlanabilirsiniz.

 

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!