Adıyaman Epoksi Zemin Kaplama

ADIYAMAN EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Adıyaman epoksi zemin kaplama

Epoksi zemin kaplama uygulamaları günümüzde bir hayli ilgi görmeye başlamıştır. Türkiye ‘nin en kaliteli epoksi zemin kaplama sistemleri uygulayıcısı ile Adıyaman Epoksi Zemin Kaplama sistemleri konusunda  kaliteli  ürün ve kaliteli işçilik ve profesyonel hizmet alabilirsiniz. Epoksi denilince ilk akla gelen firmalardan olmak, şirketimizin her zaman işini kaliteden ödün vermeden yapıyor olmasına bağlıdır.

EPOKSİ NEDİR?

Epoksi şeffaf olarak üretimi gerçekleştirilen sentetik bir reçinedir. Bisfenol A ve Epiklorihidrin ‘in kondensasyonu ile elde edilmekte ve bir dizi saflaştırma işleminden sonra kullanıma sunulmaktadır. Şeffaf hali ile sıvı olarak bulunmakta ve katı hale geçmesi için sertleştirici kullanılmaktadır. Sert hali ile işlenebilir bir yapı halini alır. Bu yapısı ile masa, sehpa, anahtarlık ve diğer süs eşyaları yapmak mümkündür. Ayrıca kompozit malzemeler oluşturabilmek için bir çok modifikasyonda kullanılabilmektedir. Bu hali ile de savunma sanayisinde, otomotiv ve imalat sanayisinin bir çok bölgesinde kullanılabilmektedir.

Epoksi Zemin ve Poliüretan Zemin

Şeffaf halinin yanında içerisine katılan katkı maddeleri ile zemin kaplama ürünü olarak kullanılabilmekte ve estetik görünümlü zeminler elde edilebilmektedir. Self leveling (kendiliğinden  yayılan) yapısı ile düz, pürüzsüz ve parlak zeminler elde edilebildiği gibi; portakal kabuğu desenli (granüllü yüzey) olarak da uygulanabilmekte ve fabrikalar başta olmak üzere bir çok yerde bu hali ile tercih edilebilmektedir.

Kaymaz, yapışmaz ve aşınma direnci yüksektir. Kolayca temizlenebilir. Anti statik ve hijyenik yapısı vardır. İsteğe göre renkli ve mat olarak da uygulanabilmektedir.

EPOKSİ KULLANIM ALANLARI

Hijyenik olması nedeni ile hastaneler başta olmak üzere sağlık merkezlerinin hemen hepsinde kullanılır. Mezbahalarda, ambarlarda da kullanımı yaygındır. Yoğun trafiğe açık alanlarda da kullanılmaktadır. Cafeler, otoparklar, depolar, hangarlar ve dahası için epoksi ideal bir üründür.

ADIYAMAN EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA İÇİN BİZİ ARAYIN!

Siz de bu ürün hakkında bilgi ve uygulama konuları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz ve uygulamalarımız ile sizlere kaliteli hizmetler vermeye devam edeceğiz. Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen teknoloji ile birlikte sizlere de en kaliteliyi, en iyi şekilde verebilmenin çabasında olacağız.

Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonHEMEN ARA FİYAT AL!